Speciālisti ar personīgu pieredzi, ilggadēju pieredzi darba ar ēšanas traucējumu pacientiem. Komandas darbs. Mēs saprotam,esam šeit atbalstam, lai palīdzētu.

Pakalpojumi

Komandas darbu veidos

KBT terapeits un veselības psihologs

Viena no efektīvākajām terapijām, lai atbrīvotos no ēšanas traucējumiem. Tā balstās uz paradumu maiņu un mūsu terapeite ar personīgu pieredzi, saprotot lietas būtību no “iekšienes”, palīdzēs Tev izveidot jaunus paradumus un mehānismus, kā tiec galā ar stresu. Veselības psiholoģe ar personīgo pieredzi un zināšanām atbalstīs Tevi un Tavus tuviniekus. Kā arī kopā iesiet cauri dažādiem uzdevumiem, atbalstošām sesijām, ceļā uz atlabšanu.

Mentors/ koučs

Līdzās atlabšanai ir svarīgs atbalsts, kāds, kas saprot. Var iedvesmot un ar savu pieredzi spēs iedrošināt procesa gaitā. Mūsu mentors ir ilgstoši gājis cauri ēšanas traucējumiem, alkoholismam, depresijai u.c. problēmām, ar ko iespējams saskaries, tādēļ Tevi atbalstīs, varēsi konfidenciāli uzticēt visu, kas sakrājas atlabšanas procesā un ar kouča zināšanām, palīdzēs Tev atrast jaunu dzīves skatu punktu. Paralēli izmantojot darbā dažādas terapiju metodes, kuras apgūtas papildus un noderēs Tava iekšējā bērna dziedināšanā.

Psihiatrs

Ēšanas traucējumi bieži vien mijas ar depresiju, daudzos gadījumos alkoholismu un reizēm ir radušās jau kādas izmaiņas, kas prasa medikamendozu iejaukšanos, tādos gadījumos piesaistīsim psihiatri, kura lieliski pārvalda ēšanas traucējumu ārstēšanu, iedziļināsies Tavā problēmā un sadarbojoties ar pārējiem speciālistiem, radīš Tev nepieciešamo ārstēšanas veidu.

Uztura speciālists

Ir ļoti svarīgs režīms un tas, lai brīdī, kad “”sāc ēst normāli””, Tu to dari nenodarot sev pāri un patiešām kļūsti ‘brīva’. Lai jaunais uztura režīms nav kampaņa vai tikai ķermeņa masas uzņemšana. Mūsu speciālists atpazīst Tavas raizes. Saprot, cik grūti ir “ēst normāli”. Sadarbībā ar terapeitu un mentoru, mēs izveidosim plānu, lai tas Tev palīdz un ir pieņemams.

Deju terapija u.c. grupu nodarbības, atbalsta grupa

Ļoti būtiski ir pieņemt savu ķermeni, izjust, būtiski ir atpazīt savas emocijas, pieņemt savu emocionālo stāvokli un fizisko ķermeni, paaugstināt pašapziņu. Tādēļ daļa no procesa ir deju terapija grupā. Kā arī atbalsta grupās un grupā pie veselības psihologa, kopā ar sev līdzīgiem, mācīsies sevi pieņemt, paust savas emocijas, nekaunēties no emocijām un abpusēji sniegsi un saņemsi atbalstu pārējiem dalībniekiem.

Komandas

Profesionāļi ar ilgu gadu pieredzi

Speciālisti, kas ilgus gadus ir strādājuši šajā jomā, speciālisti ar personīgu pieredzi un atbilstošu sertifikāciju. Šīs KOMANDAS darba cena mēnesī 350eur, kas ietver

+KBT terepeits 2 sesijas (mēn)

+Uztura speciālists

+Mentors/koučs sesija

+Deju terapija

+Atbalsta grupa

+veselības psihologa konsultācija sev vai tuviniekam

Darbs notiek intensīvi komandā, pielāgojot programmu katram individuāli, nodrošinot mentora atbalstu arī telefoniski krīzes situācijās. Psihiatra vizīte piemērojama atsevišķi, vienojoties. Ar iespēju iekļaut programmā.

Par Centru

“Es lieliski zinu, ka tas ir, kad nav iespējas tikt pie speciālista, jo visa alga aiziet podā, vai tad, kad bija ļoti daudz iespēju, es Latvijā nesatiku nevienu speciālistu, kas mani izprastu pilnībā. Kas saprot, kā tas patiesībā ir. Tādus satiku tikai ārpus valsts robežam. Tādēļ mana misija, tiekot no tā visa veļā, ir atvērt šādu vietu, kur ir visi speciālisti, kas saprot! Turklāt dot iespēju saņemt palīdzību ikvienam! Esmu atlasījusi tieši šādus speciālistus, darīsim visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk speciālistu izprot šo problēmu, lai Latvijas sabiedrība par ēšanas traucējumiem kļūst izglītota. 15 gadi tajā murgā bija pietiekami daudz, lai saprastu, kādu atbalstu MUMS vajag!”

/Anna Balode, “ĒT Resursu Centrs” dibinātāja, mentors

Centrs no peļņas nodrošina bazmaksas konsultāciijas tiem, kas nevar atļauties šo sociālo rehabilitāciju- ārstēšanos no ēšanas traucējumiem. Konsultācijas tiek piešķirtas rindas kārtībā, darba grupai izvērtŗjot pieteikumu un atbilstību projekta vietām. (pieteikums ar pamatojumu par dalību projektā jāraksta info@etresursucentrs.lv). Prioritāri tiek izvērtēti cilvēki, kuri ir finansiāli mazāk nodrošinātajās grupāš un ir vecuma grupā 18+.

Sāc darīt savā labā. Sāc ceļu uz brīvu sevi jau tagad!

Raksti!

info@etresursucentrs.lv