Pakalpojumi

Centrs nodrošina konsultācijas attālināti, ar Jauno gadu gaidīsim mūsu jaukajās telpās, kas atrodas Veselības Centrs 4 telpās, Grebenšķikova ielā

!!!Uzsākam grupu nodarbības!!! Deju un kustību terapija norisinās klātienē, koučings grupā nosisinās hibrīda režīmā- gan klātiene, gan attālināti, uztura treneris grupā- attālināti!

! Ņemot vērā, situācijas, kas rodas, klientam neierodoties uz konsultācijām, pieraksts tiek veikts pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas !

Piedāvājam arī atsevišķas speciālistu konsultācijas- gan sertificētu profesionāļu, gan speciālistu ar mazāku pieredzi, taču ar tikpat lielu entuziasmu un visām nepieciešamajām zināšanām, lai tie varētu praktizēt.


Cenas

Uztura speciālists I
Olga Ļubinasertificēts uztura speciālists
55eur/45min konsultācija

Deju terapeits grupā I grupa
Liene Bebriša /Ieva Ērgle sertificēts deju terapeits
20eur/ 1,5h nodarbība, kuras laikā mācīsies atpazīt emocijas, veidosi pašpārliecību par savu ķermeņa tēlu, apzināsies savu ķērmeni

KBT terapeits
Inese Lapsiņa

55eur/ 45min sesija, kuras laikā gūsi terapeitisku efektu, mācīsies veidot jaunus paradumus, gūsi atbalstu un gūsi izpratni par procesiem, kas veido Tavu uzvedību

Klīniskais Veselības psihologs Irina Matjuka- diplomēts veselības psihologs , mentors 50eur/ 1h konsultācija, kuras laikā gūsi atbalstu balstoties uz zinātnē balstītām metodēm. Tiek piedāvāta arī psiholoģiskā izpēte.

Pirmreizēja konsultācija ar mentoru un veselības psihologu situācijas novērtēšanai, programmas veidošanai, individuāla konsultācija par centra darbību 50eur

Mentors/koučs Anna Balode koučs, ēšanas traucējumu mentors 50eur/ 1h sesija, kuras laikā sapratīsi, kas esi- savu būtību, misiju, atradīsi savu aizraušanos, mērķi, atradīsi veidus, kā tikt galā ikdienas situācijās un gūsi atbalstu līdzās ejot. Gūsi pieredzes apmaiņu un atbalstu ikdienā, atradīsi motivāciju.

Atbalsts ceļā uz atlabšanu, daloties ar metodēm, kā palīdzēt sev ikdienā, lai neļautu progresēt ēšanas traucējumiem/depresijai/ alkoholismam.

Koučings grupā!

20eur/1,5h lekcija (kurss 4mēn, 2 lekcijas mēnesī) Atradīsi savu aizraušanos, savu sapņu profesiju, īstenosi to un gūsi atbalstu ceļā uz to. Jo dzīvojot dzīvi, kādu vēlies, uzlabojas psihoemocionālais stāvoklis un pasaules kopējā uztvere, finanses utt.

Psihiatru, kas specializējies ēšanas traucējumos iesakam,ja nepieciešama psihiatra piesaiste.

Atbalsta grupas

Ziedojums 5eur!


! Ņemot vērā, situācijas, kas rodas, klientam neierodoties uz konsultācijām, pieraksts tiek veikts pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas !