Pakalpojumi

Centrs nodrošina konsultācijas klātienē, kas atrodas Veselības Centrs 4 filiāles Diagnostikas Centrs telpās, Grebenščikova ielā 1, kā arī attālināti!

Lūdzam ņemt vērā, ka no 2022.gada 1.augusta ir izmaiņas cenrādī!

! Ņemot vērā, situācijas, kas rodas, klientam neierodoties uz konsultācijām, pieraksts tiek veikts pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas ! Nebrīdinot par neierašanos uz vizīti 24h iepriekš, vizīte tiek uzskatīta par notikušu!


Cenas

Uztura speciālists I
Olga Ļubinasertificēts uztura speciālists
60eur/45min konsultācija, kurā ir daudz vairāk kā izklāsts par veselīgu uzturu, par kuru, ēt pacienti visu zina. Olgas pieeja ir gan no uztura zinātnes puses gan ar pareizu psiholoģisku pieeju sākotnēji sakārtojam, lai cilvēks ĒD, lai ir veselīgi ēšanas ieradumi, uzvedība, lai ēst atsākšana ir droša un veselību veicinoša.

Deju terapeits grupā I grupa
Liene Bundiķe /Ieva Ērgle deju terapeits
20eur/ 1,5h nodarbība, kuras laikā mācīsies atpazīt emocijas, veidosi pašpārliecību par savu ķermeņa tēlu, apzināsies savu ķērmeni

Individuāla deju terapijas nodarbība 40min – 55eur.

KBT terapeits
Inese Lapsiņa (sertificēts KBT terapeits)/Zane Gulbe (klīniskais psihologs, KBT terapeits apmācībā)

60eur/ 45min sesija, kuras laikā gūsi terapeitisku efektu, mācīsies veidot jaunus paradumus, gūsi atbalstu un gūsi izpratni par procesiem, kas veido Tavu uzvedību

Klīniskais Veselības psihologs Irina Matjuka- diplomēts veselības psihologs , mentors 55eur/ 1h konsultācija, kuras laikā gūsi atbalstu balstoties uz zinātnē balstītām metodēm. Tiek piedāvāta arī psiholoģiskā izpēte.

Psihologs grupā- 20eur/nodarbība

(vada Irina Matjuka)

Pirmreizēja konsultācija ar mentoru un veselības psihologu situācijas novērtēšanai, programmas veidošanai, individuāla konsultācija par centra darbību 50eur

Mentors/koučs Anna Balode koučs, ēšanas traucējumu mentors 55eur/ 1h sesija, kuras laikā sapratīsi, kas esi- savu būtību, misiju, atradīsi savu aizraušanos, mērķi, atradīsi veidus, kā tikt galā ikdienas situācijās un gūsi atbalstu līdzās ejot. Gūsi pieredzes apmaiņu un atbalstu ikdienā, atradīsi motivāciju.

Atbalsts ceļā uz atlabšanu, daloties ar metodēm, kā palīdzēt sev ikdienā, lai neļautu progresēt ēšanas traucējumiem/depresijai/ alkoholismam.

Koučings grupā!

20eur/1,5h lekcija (kurss 4mēn, 2 lekcijas mēnesī) Atradīsi savu aizraušanos, savu sapņu profesiju, īstenosi to un gūsi atbalstu ceļā uz to. Jo dzīvojot dzīvi, kādu vēlies, uzlabojas psihoemocionālais stāvoklis un pasaules kopējā uztvere, finanses utt.

Psihiatru, kas specializējies ēšanas traucējumos iesakam,ja nepieciešama psihiatra piesaiste.

Atbalsta grupas

Atbalsta grupas notiek slēgtā 12 nodarbību ciklā, kas tālāk pāriet kā atbalsta grupa, taču bez vadītāja. Tā kā mūsu klienti ir visā LAtvijā un ārpus, tad atbalsta grupas notiek Zoom platformā, 1x nedēļā. Dalība- 5eur par nodarbību, maksājums veicams mēnesi uz priekšu .


! Ņemot vērā, situācijas, kas rodas, klientam neierodoties uz konsultācijām, pieraksts tiek veikts pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas !