Ēšanas Traucējumu programma

Profesionāļi ar ilgu gadu pieredzi

Speciālisti, kas ilgus gadus ir strādājuši šajā jomā, speciālisti ar personīgu pieredzi un atbilstošu sertifikāciju. Šīs KOMANDAS darba cena mēnesī 459eur, kas ietver

+KBT terepeits ( 2x mēn)

+Uztura speciālists (1xmēn)

+Mentors/koučs sesija (1xmēn)

+Deju terapija (2xmēn)

+Atbalsta grupa (4x mēn)

+veselības psihologa konsultācija sev vai tuviniekam- psihoizglītošana (1xmēn)

Darbs notiek intensīvi komandā, pielāgojot programmu katram individuāli, nodrošinot mentora atbalstu arī telefoniski krīzes situācijās. Psihiatra vizīte piemērojama atsevišķi, vienojoties. Ar iespēju iekļaut programmā. Dalība programmā iespējama no 12g vecuma ar aizbildņa rakstisku atļauju. No 14g cilvēks patstāvīgi var nākt programmā. Ir konkrēti terapeiti, kuri darbojas arī ar šo vecuma grupu un ir pieredzējuši darbā ar jauniešiem ar ēšanas traucējumiem.  Rezultātiem vajag vismaz 6mēnešus, tas ir atkarīgs no cilvēka ēt stadijas, veselības stāvokļa (gan fiziskā, gan mentālā), psihoģisko traumu dziļuma u.c. faktoriem. Nav visiem viena recepte, pieeja. Ir vadlīnijas, ko darām 6mēn., rezultāti ir pēc 6mēn. Rezultāts daudz atkarīgs no motivētības, līdzcilvēku atbalsta u. c. faktoriem. Tādēļ iesaistām darbā psihologu, kas strādā ar tuvinieku psihoizglītošanu.

Par Ēšanas Traucējumu Resursu Centru

“Es lieliski zinu, ka tas ir, kad nav iespējas tikt pie speciālista, jo visa alga aiziet podā, vai tad, kad bija ļoti daudz iespēju, es Latvijā nesatiku nevienu speciālistu, kas mani izprastu pilnībā. Kas saprot, kā tas patiesībā ir. Tādus satiku tikai ārpus valsts robežam. Tādēļ mana misija, tiekot no tā visa veļā, ir atvērt šādu vietu, kur ir visi speciālisti, kas saprot! Kur ar Tevi runā vienā valoda un VAR palīzēt! Un pat tad, ja cilvēkam nav, par ko šādu ārstēšanos apmaksāt. Esmu atlasījusi tieši šādus speciālistus, darīsim visu iespējamo, lai pēc iespējas vairāk speciālistu izprot šo problēmu, lai Latvijas sabiedrība par ēšanas traucējumiem kļūst izglītota. 15 gadi tajā murgā bija pietiekami daudz, lai saprastu, kādu atbalstu MUMS vajag!”

/Anna Balode, “ĒT Resursu Centrs” dibinātāja, mentors

Centrs no peļņas nodrošina bazmaksas konsultāciijas tiem, kas nevar atļauties šo sociālo rehabilitāciju- ārstēšanos no ēšanas traucējumiem. Konsultācijas tiek piešķirtas rindas kārtībā, darba grupai izvērtējot pieteikumu un atbilstību projekta vietām. (pieteikums ar pamatojumu par dalību projektā jāraksta info@etresursucentrs.lv). Prioritāri tiek izvērtēti cilvēki, kuri ir finansiāli mazāk nodrošinātajās grupāš un ir vecuma grupā 18+.

Sāc darīt savā labā. Sāc ceļu uz brīvu sevi jau tagad! Piesakies!

Speciālisti

Dr. psych. Klīniskās psiholoģijas nozarē, Kognitīvi Biheiviorālās terapijas apakšnozarē Inese Lapsiņa/Kristiāna Lapiņa
KBT


Olga Ļubina
Sertificēts uztura speciālists


Anna Balode
mentors/ profesionāls koučs (ACSTH)/ēšanas traucējumu atbalsta speciālists

Simona Orninska

Sertificēts DKT terapeits

Mg. psych. Irina Matjuka- veselības psihologs/mentors

Mg. psych. Zane Gulbe- KBT terapeits apmācībā, klīniskais psihologs